MUZYCZNY STAND UP CZESŁAWA MOZILA

ZAPRASZAMY

Najnowszy, 2-godzinny, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki.

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r.

Artysta występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku "Przegląd". Krzysztof Daukszewicz otrzymał również wiele nagród i odznaczeń, m.in. Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" w 2009 r.

Bilety w cenie 50 zł dostępne w sekretariacie DK oraz poniżej https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta7/1.5/16/2b07.png");">⬇️

https://biletyna.pl/event/view/id/135599
https://biletyna.pl/kabaret/Krzysztof-Daukszewicz

 
 
 
 
 

ZAPRASZAMY

Krzysztof Daukszewicz
Najnowszy, 2-godzinny, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki.

Czytaj więcej: ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

Krzysztof Daukszewicz
Najnowszy, 2-godzinny, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. ityki.

Czytaj więcej: ZAPRASZAMY

UWAGA!!

UWAGA !!!!

Z powodów niezależnych od organizatorów wydarzenie Stand Up - Wojciech Pięta zostaje odwołane!

Informację o zwrotach kosztów za bilety, otrzymacie Państwo stosownie drogą mailową od głównego Organizatora.

ZAPRASZAMY

STAND UP

W piątkowe popołudnie, 31 maja, odbył się wieczór komediowy. Na scenie golubsko-dobrzyńskiego Domu Kultury wystąpili Damian Usewicz oraz Michał Pałubski. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

MĘŻCZYZNA Z KIJOWYM PESELEM NA NASZEJ SCENIE

Czytaj więcej: MĘŻCZYZNA Z KIJOWYM PESELEM NA NASZEJ SCENIE

Piotr Bałtroczyk

Spotkanie w dniu 28-04-2017 roku o godzinie 17:00 w DK, bilety w cenie 50 zł do nabycia w Domu Kultury  i pod nr tel. 511 050 755 - Informacje i zamówienia zbiorowe.

==========================

PIOTR BAŁTROCZYK - MĘŻCZYZNA Z KIJOWYM PESELEM

==========================

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od:” Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny ''. 
I to właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka. Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę, a jest na nadobność wrażliwy, przyznał się kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ), i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo kiepskiego peselu, który ich łączy. Z BE jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz, „ słowa sypią się jak gówno z barana”. BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg bądź lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, i na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne; i bałwochwalczy do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują, od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. I to wszystko jest inspiracją. I tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei.
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka. Zobaczcie, co też mu się przydarzyło, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją, przydrożne drobiazgi przetwarza Bałtroczyk, w następne epizody swojego życiem pisanego monologu.

 

Marek Piekarczyk

ZAPRASZAMY

Śmieszny Stand-Up w Golubiu-Dobrzyniu:
RESZELA / GAJDA / LEŚNIOWSKI

Dom Kultury Golub-Dobrzyń
ul. Hallera 13, 87-400 Golub-Dobrzyń
Data: 02.04.2019 Godz. 19:00

Bilety:
- 30,00 zł przedsprzedaż / rezerwacje
- 40,00 zł w dniu występów
Bilety do nabycia: sekretariat DK - 56 683 24 08

Czytaj więcej: ZAPRASZAMY

Kabaret Grubsza Sprawa

Zabawne, nieśmiertelne widowisko oparte na motywach ludowych baśni, gdzie świat realny miesza się ze światem pozaziemskim, światem anielskim i diabelskim, gdzie wszystko staje się możliwe. Postaci diabelskie nie są odrażające, wręcz przeciwnie, wzbudzają sympatię. A obłuda i bigoteria spotykają się z ogólnym potępieniem. Bo nie oburzenie i odrzucenie stają się najlepszym lekarstwem na zło tego świata. Jest nim spryt i zdrowy rozsądek. Na ten dowcipny, pełen dobrodusznego humoru spektakl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Andrzej Grabowski

 

7 listopada 2015 roku o godzinie 16:00 na scenie Domu Kultury wystąpi Andrzej Grabowski polski aktor filmowy, teatralny, kabaretowy i telewizyjny oraz stand-uper. Na swoim koncie ma wiele ról teatralnych, filmowych, jednak największą popularność zyskał dzięki postaci Ferdynanda w sitcomie "Świat według Kiepskich". W Golubiu-Dobrzyniu pojawi się ze swoim kabaretowym monologiem.
Bilety w cenie 35 zł. do nabycia w sekretariacie Domu Kultury. Zapraszamy!

Kabaret Pod Wyrwigroszem

Dnia 21 listopada 2014 roku w Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu wystąpiła krakowska grupa pod nazwą „Kabaret Pod Wyrwigroszem". O godzinie 17:00, sala widowiskowo-kinowa wypełniła się po brzegi. Widzowie mogli zobaczyć swoich ulubieńców w pełnej krasie na deskach golubskiej sceny. Przedstawili oni swoje skecze i piosenki, które dla wielbicieli tego typu humoru, były nie lada gratką. W krzywym zwierciadle ukazana została praca telemarketera, a także piosenka jednego z zespołów discopolowych. Zarówno publiczność, jak i sami członkowie kabaretu, chwalili sobie panującą atmosferę w czasie występu, dlatego w szybkim tempie każdemu upłynęło półtorej godzinne spotkanie z kabaretem. Zwieńczeniem wieczoru była możliwość zrobienia zdjęcia i otrzymania autografu, a także zakupienia płyty DVD z najnowszym programem grupy kabaretowej

ZAPRASZAMY

Agencja Artystyczna Dabe oraz HPG Promotion Group zapraszają na wieczór
komediowy stand-up.
31 maja w Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu wystąpię rewelacyjni komicy:

Czytaj więcej: ZAPRASZAMY