POŻEGNANIE LATA 2019

W sobotę, festynem na terenie Ośrodka Sportu i Rekracji, Golub-Dobrzyń pożegnał lato. Zagrały gwiazdy muzyki disco polo - Katiusza, M.Jay, Mejk, Gesek. Impreza pod honorowym patronatem Burmistrza Mariusza Piątkowskiego,  zgromadziła nie tylko wielu mieszkańców miasta, ale także okolicznych miejscowości. Jak co roku, uczestnicy festynu mogli skorzystać z oferty gastronomicznej, ogródków piwnych, urządzeń wesołego miasteczka, straganów oraz wziąć udział w loterii z nagrodami. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z największego wydarzenia muzycznego zorganizowanego na terenie miasta Golubia-Dobrzynia w tym roku!

WIECZORNY KONCERT NA MUSZLI KONCERTOWEJ

https://www.facebook.com/DomKulturyWGolubiuDobrzyniu/videos/2483283201958484/?t=12

Już za niespełna dwie godziny na MUSZLI KONCERTOWEJ zagra JUNIOR STRESS, a tuż po nim, gwiazda wieczoru, NOCNA ZMIANA BLUESA!!

ZAPRASZAMY!

FESTIWAL GITAROWY NA ZAMKU

ZAPRASZAMY NA GITAROWĄ UCZTĘ W GOLUBIU-DOBRZYNIU

Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia Mariusz Piątkowski oraz Dyrektor Artystyczny wydarzenia Paweł Dąbrowski zapraszają do udziału w IV Festiwalu Gitarowym. Gitarowe dźwięki rozbrzmiewać będą w Golubiu-Dobrzyniu w dniach 18-19 maja 2019 r. Wydarzenie dofinansowano ze środków Miasta Golubia-Dobrzynia w ramach otwartego konkursu ofert w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Poznaj program Festiwalu: https://www.golub-dobrzyn.pl/441,wydarzenia-kulturalne-i-sp…

UWAGA!!!

UWAGA! Z przyczyn niezależnych od Organizatora, koncert zespołu NOCNA ZMIANA BLUESA, zaplanowany na dzień 10 maja, zostaje PRZEŁOŻONY na 7 czerwca, jako wydarzenie towarzyszące obchodom Dni Miasta. Koncert odbędzie się na Muszli. Wstęp bezpłatny. Za utrudnienia przepraszamy.

SŁAWEK WIERZCHOLSKI I NOCNA ZMIANA BLUESA

Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa w ciągu 35 lat nieprzerwanej działalności osiągnęli sukcesy, którymi można by obdzielić znacznie większe grono artystów!

Czytaj więcej: SŁAWEK WIERZCHOLSKI I NOCNA ZMIANA BLUESA

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

MAGICZNY KONCERT W DOMU KULTURY

W sobotę 30 marca 2019r. w Domu Kultury odbył się magiczny koncert Kasi Popowskiej wraz z zespołem "Wrzosowiska". Artystka znana jest z  takich utworów jak „Przyjdzie taki dzień”, „Tlen” i „Lecę tam”. Tym razem usłyszeliśmy przeboje min. SDM, E.Stachury. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

KONCERT AKUSTYCZNY ZESPOŁU KOBRANOCKA

23 marca w Domu Kultury odbył się koncert akustyczny legendy polskiego rocka - zespołu Kobranocka. Na scenie zabrzmiały największe przeboje. Publiczność podziękowała muzykom oklaskami na stojąco.

Czytaj więcej: KONCERT AKUSTYCZNY ZESPOŁU KOBRANOCKA

FILMIK PROMUJĄCY KONCERT ZESPOŁU "WRZOSOWISKA" ORAZ KASI POPOWSKIEJ

Serdecznie zapraszamy na koncert Kasi Popowskiej już 30 marca o godzinie 20:00 do Domu Kultury. Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu) dostępne są w sekretariacie DK. Informacje pod numerem telefonu 56 683 24 08.

ZAPROSZENIE NA KONCERTROSZENIE NA KONCERT

 

NIEZWYKŁY KONCERT ZESPOŁU BIG CYC W GOLUBIU-DOBRZYNIU

W sobotę 16 lutego w Domu Kultury odbył się jubileuszowy koncert kultowego zespołu Big Cyc. Obejrzyj fotorelację z tego niezwykłego wydarzenia.

ZAPRASZAMY NA KONCERT

Popowska jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Artystka zdobyła wiele nagród na festiwalach muzycznych. Jej najbardziej znane utwory to „Przyjdzie taki dzień”, „Tlen” i „Lecę tam”. Od początku marca 2017 roku brała udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Koncert Zespołu „Wrzosowiska” z udziałem Kasi Popowskiej zawiera utwory Edwarda Stachury oraz kilka premierowych piosenek Kasi. W trakcie koncertu Kasia występuje z zespołem jako wokalistka i gitarzystka. Wspólnie z Dawidem Krzykiem liderem zespołu, wprowadza w świat poezji gitarą i śpiewem. Bilety dostępne w sprzedaży: 40 zł/50 zł w dniu koncertu.

Czytaj więcej: ZAPRASZAMY NA KONCERT

KONCERT ZESPOŁU KOBRANOCKA

Zapraszamy na koncert zespołu KOBRANOCKA. Bilety dostępne w sprzedaży!

Czytaj więcej: KONCERT ZESPOŁU KOBRANOCKA

KONCERT TOMASZA STOCKINGERA