KONCERT TERESY WERNER

Teresa Werner od 16 roku życia była związana z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. Ślązaczka pochodząca z Nakła Śląskiego. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W 1991 roku reprezentowała Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” na festiwalu piosenki ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła 1 miejsce. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1998 roku odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Krzyżem Zasługi. W 2013 roku wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Odznaką Honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Autorka tekstów. W swoim dorobku artystycznym posiada płyty o statusie złotym i platynowym.

28 lutego gościliśmy Teresę Werner w golubsko-dobrzyńskim Domu Kultury. Artystka zaprezentowała swoje największe przeboje, m.in.: "Dałabym Ci dała", "Teresa", "Mój rodzinny dom" czy "Całuj mnie". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

SZTYWNY PAL AZJI

W dniu 23 lutego odbył się koncert polskiego zespołu Sztywny Pal Azji. Początki działalności zespołu sięgają końca 1985 roku, kiedy to grupa przyjaciół postanowiła wspólnie spędzić wakacje, grając własne piosenki na deptakach Trójmiasta. W golubsko-dobrzyńskim Domu Kultury, publiczność mogła usłyszeć takie utwory jak: "Wieża radości, wieża samotności", "Łoże w kolorze czerwonym", "Nieprzemakalni" czy "Kochałem Cię".

 
Koncert zespołu SZTYWNY PAL AZJI
11 zdjęć

ZAPRASZAMY

Koncert: SZTYWNY PAL AZJI
Dom Kultury w Golubiu-Dobrzyniu
ul. Hallera 13, 87-400 Golub-Dobrzyń
Data: 23.02.2020 Godz. 18:00
Bilety do nabycia w sekretariacie DK (tel. 56 6832408):
- 45,00 zł przedsprzedaż
- 55,00 zł w dniu koncertu
oraz on-line: https://biletyna.pl/koncert/Sztywny-Pal-Azji/Golub-Dobrzyn w cenie 48 zł.

Czytaj więcej: ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

Koncert charytatywny Fundacji Werwa Team.
Zagrają super rockowe zespoły Rozes https://www.facebook.com/rozesband/ i
Progress https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Progress-2103290106384157/. Muzyczna uczta gwarantowana! Wstęp wolny!
W czasie koncertu będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji Werwa Team wrzucając datki do puszek.
Zapraszamy!!!

 

ZAPRASZAMY

tatywny Fundacji Werwa Team.
Zagrają super rockowe zespoły Rozes https://www.facebook.com/rozesband/ i
Progress https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Progress-2103290106384157/. Muzyczna uczta gwarantowana! Wstęp wolny!
W czasie koncertu będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji Werwa Team wrzucając datki do puszek.
Zapraszamy!!!

KONCERT ZESPOŁU COCHISE - 6 GRUDNIA

Golub-Dobrzyń był częścią ogólnopolskiej trasy koncertowej, promującej najnowszy album. Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński- wokal, Wojtek Napora – gitara, Radek Jasiński – bas, Adam „ARGON” Galewski – perkusja. Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Foto: Patryk Olszewski

ZAPRASZAMY

BILETY JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY W SEKRETARIACIE DOMU KULTURY!!!

POŻEGNANIE LATA 2019

W sobotę, festynem na terenie Ośrodka Sportu i Rekracji, Golub-Dobrzyń pożegnał lato. Zagrały gwiazdy muzyki disco polo - Katiusza, M.Jay, Mejk, Gesek. Impreza pod honorowym patronatem Burmistrza Mariusza Piątkowskiego,  zgromadziła nie tylko wielu mieszkańców miasta, ale także okolicznych miejscowości. Jak co roku, uczestnicy festynu mogli skorzystać z oferty gastronomicznej, ogródków piwnych, urządzeń wesołego miasteczka, straganów oraz wziąć udział w loterii z nagrodami. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z największego wydarzenia muzycznego zorganizowanego na terenie miasta Golubia-Dobrzynia w tym roku!

WIECZORNY KONCERT NA MUSZLI KONCERTOWEJ

https://www.facebook.com/DomKulturyWGolubiuDobrzyniu/videos/2483283201958484/?t=12

Już za niespełna dwie godziny na MUSZLI KONCERTOWEJ zagra JUNIOR STRESS, a tuż po nim, gwiazda wieczoru, NOCNA ZMIANA BLUESA!!

ZAPRASZAMY!

FESTIWAL GITAROWY NA ZAMKU

ZAPRASZAMY NA GITAROWĄ UCZTĘ W GOLUBIU-DOBRZYNIU

Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia Mariusz Piątkowski oraz Dyrektor Artystyczny wydarzenia Paweł Dąbrowski zapraszają do udziału w IV Festiwalu Gitarowym. Gitarowe dźwięki rozbrzmiewać będą w Golubiu-Dobrzyniu w dniach 18-19 maja 2019 r. Wydarzenie dofinansowano ze środków Miasta Golubia-Dobrzynia w ramach otwartego konkursu ofert w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Poznaj program Festiwalu: https://www.golub-dobrzyn.pl/441,wydarzenia-kulturalne-i-sp…

UWAGA!!!

UWAGA! Z przyczyn niezależnych od Organizatora, koncert zespołu NOCNA ZMIANA BLUESA, zaplanowany na dzień 10 maja, zostaje PRZEŁOŻONY na 7 czerwca, jako wydarzenie towarzyszące obchodom Dni Miasta. Koncert odbędzie się na Muszli. Wstęp bezpłatny. Za utrudnienia przepraszamy.

SŁAWEK WIERZCHOLSKI I NOCNA ZMIANA BLUESA

Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa w ciągu 35 lat nieprzerwanej działalności osiągnęli sukcesy, którymi można by obdzielić znacznie większe grono artystów!

Czytaj więcej: SŁAWEK WIERZCHOLSKI I NOCNA ZMIANA BLUESA

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY