SŁAWEK WIERZCHOLSKI I NOCNA ZMIANA BLUESA

Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa w ciągu 35 lat nieprzerwanej działalności osiągnęli sukcesy, którymi można by obdzielić znacznie większe grono artystów!

Czytaj więcej: SŁAWEK WIERZCHOLSKI I NOCNA ZMIANA BLUESA

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

MAGICZNY KONCERT W DOMU KULTURY

W sobotę 30 marca 2019r. w Domu Kultury odbył się magiczny koncert Kasi Popowskiej wraz z zespołem "Wrzosowiska". Artystka znana jest z  takich utworów jak „Przyjdzie taki dzień”, „Tlen” i „Lecę tam”. Tym razem usłyszeliśmy przeboje min. SDM, E.Stachury. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

KONCERT AKUSTYCZNY ZESPOŁU KOBRANOCKA

23 marca w Domu Kultury odbył się koncert akustyczny legendy polskiego rocka - zespołu Kobranocka. Na scenie zabrzmiały największe przeboje. Publiczność podziękowała muzykom oklaskami na stojąco.

Czytaj więcej: KONCERT AKUSTYCZNY ZESPOŁU KOBRANOCKA

FILMIK PROMUJĄCY KONCERT ZESPOŁU "WRZOSOWISKA" ORAZ KASI POPOWSKIEJ

Serdecznie zapraszamy na koncert Kasi Popowskiej już 30 marca o godzinie 20:00 do Domu Kultury. Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu) dostępne są w sekretariacie DK. Informacje pod numerem telefonu 56 683 24 08.

ZAPROSZENIE NA KONCERTROSZENIE NA KONCERT

 

NIEZWYKŁY KONCERT ZESPOŁU BIG CYC W GOLUBIU-DOBRZYNIU

W sobotę 16 lutego w Domu Kultury odbył się jubileuszowy koncert kultowego zespołu Big Cyc. Obejrzyj fotorelację z tego niezwykłego wydarzenia.

ZAPRASZAMY NA KONCERT

Popowska jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Artystka zdobyła wiele nagród na festiwalach muzycznych. Jej najbardziej znane utwory to „Przyjdzie taki dzień”, „Tlen” i „Lecę tam”. Od początku marca 2017 roku brała udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Koncert Zespołu „Wrzosowiska” z udziałem Kasi Popowskiej zawiera utwory Edwarda Stachury oraz kilka premierowych piosenek Kasi. W trakcie koncertu Kasia występuje z zespołem jako wokalistka i gitarzystka. Wspólnie z Dawidem Krzykiem liderem zespołu, wprowadza w świat poezji gitarą i śpiewem. Bilety dostępne w sprzedaży: 40 zł/50 zł w dniu koncertu.

Czytaj więcej: ZAPRASZAMY NA KONCERT

KONCERT ZESPOŁU KOBRANOCKA

Zapraszamy na koncert zespołu KOBRANOCKA. Bilety dostępne w sprzedaży!

Czytaj więcej: KONCERT ZESPOŁU KOBRANOCKA

KONCERT TOMASZA STOCKINGERA

30 LAT NA SCENIE ZESPOŁU BIG CYC- ZAPRASZAMY NA KONCERT

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy koncert BIG CYC! Koncert odbędzie się 16 lutego o godzinie 19:00 w Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu. Bilety są już dostępne. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 566832408 lub w sekretariacie DK.

BIG CYC to legendarna formacja rockowa, która debiutowała w 1988 roku. Do dziś muzycy grający niemal 30 lat w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym. Zespół ma na swoim koncie tysiące koncertów w Polsce, a także w USA, Kanadzie, Anglii, Irlandii, Szkocji, Finlandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Słowacji. Wielokrotnie zdobywał Złote i Platynowe płyty.

Czytaj więcej: 30 LAT NA SCENIE ZESPOŁU BIG CYC- ZAPRASZAMY NA KONCERT

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z KONCERTU TERESY WERNER 19.01.2019

Zapraszamy na fotorelację z koncertu Teresy Werner.

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. 

Czytaj więcej: OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z KONCERTU TERESY WERNER 19.01.2019

ZMIANA TERMINU KONCERTU TERESY WERNER

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i ogłoszeniem przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę żałoby narodowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (piątek 17:00 - sobota 19:00), koncert Teresy Werner zostaje przełożony i odbędzie się dnia następnego, tj. 19.01 (sobota) o godzinie 19:00.

NOWOROCZNY KONCERT SZKOŁY MUZYCZNEJ-FOTORELACJA

KONCERT DLA WOŚP

W sobotę 5 stycznia 2019r. w ramach wydarzeń związanych z WOŚP odbył się niezwykły koncert. Na scenie wystąpiły trzy energetyczne zespoły: RUCH WOLNYCH MYŚLI, GOODWAY, EPISODE. Dziękujemy za wspaniałą ucztę muzyczną, za pozytywną energię i serce.

Pomaganie jest dziecinnie proste.