ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY NA KONCERT

ZAPRASZAMY NA KONCERT

KONCERT FARBEN LEHRE W GOLUBIU-DOBRZYNIU

W niedzielę w Domu Kultury zagrał zespół Farben Lehre. Zobacz galerię z tego wydarzenia.

Autorem zdjęć jest p.Damian Lebowski.

 

 

JUBILEUSZ DZIAŁALNOŚCI ORKIESTRY DĘTEJ OSP W NOWOGRODZIE

ZAPRASZMY NA KONCERT

09.09.2018 / niedziela - godz. 19:00
Dom Kultury, ul. Hallera 13
FARBEN LEHRE + support

Czytaj więcej: ZAPRASZMY NA KONCERT

PIOSENKI ZAMIAST KARABINÓW

Za nami koncert upamiętniający 73. rocznicę zakończenia II Wojny Światowej i 94. rocznicę urodzin Bułata Okudżawy.

Czytaj więcej: PIOSENKI ZAMIAST KARABINÓW

ZAPRASZAMY NA KONCERT

KONCERT DAMIANA HOLECKIEGO

W sobotnie popołudnie w Domu Kultury odbył się koncert Damiana Holeckiego - wokalisty, kompozytora, instrumentalisty i prezentera radiowego. W repertuarze znalazły się jego największe przeboje "Jesteś moim aniołem", "Rodzinny dom" czy "Czerwone róże".

MIEJSKI DZIEŃ KOBIET


Zapraszamy Mieszkanki Golubia-Dobrzynia na piękny koncert z okazji Dnia Kobiet. Mamy dla Pań bezpłatne zaproszenia na godz. 17:00 oraz godz. 19:30. Wejściówki do odbioru w sekretariacie Urzędu Miasta.

JAMES HARRIES W GOLUBIU-DOBRZYNIU!

Zapraszamy na wyjątkowy koncert brytyjskiego muzyka Jamesa Harriesa.  Artysta ma na koncie sześć albumów, dwie EP-ki, świetne recenzje w branżowej prasie i koncerty na całym świecie. Jego muzyka to wypadkowa folku, alt country i bluesa. Utwory Jamesa gościły w czternastu międzynarodowych filmach. 20 stycznia 2018 roku artysta w ramach ogólnopolskiej trasy zagra w Golubiu-Dobrzyniu!

KOLĘDOWANIE Z GRAŻYNĄ ŁOBASZEWSKĄ

Za nami magiczny koncert Grażyny Łobaszewskiej wraz z zespołem "Ajagore". Na scenie wybrzmiały kolędy oraz największe przeboje artystki w nowych aranżacjach. Wokalistce towarzyszyli: Sławomir Kornas (gitara basowa, wokal), Maciej Kortas (gitary banjo, dobro, syntezator gitarowy) i Michał Szczeblewski (perkusja).

KOLĘDOWANIE Z GRAŻYNĄ ŁOBASZEWSKĄ

Szanowni Państwo,
16 grudnia 2017 r. o godzinie 19:00 zapraszamy Państwa do Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu na niebanalny, świąteczny koncert, którego bohaterką będzie Grażyna Łobaszewska z zespołem AJAGORE.

Czytaj więcej: KOLĘDOWANIE Z GRAŻYNĄ ŁOBASZEWSKĄ

ZADUSZKI MUZYCZNE 2017

Za nami kolejne ZADUSZKI MUZYCZNE w Domu Kultury. Na scenie zagrały dobrze znane golubsko-dobrzyńskiej publiczności zespoły: Specjalści, Bulwar Rockband, For some reason. To już tradycja, że w któryś z listopadowych wieczorów spotykają się pasjonaci muzyki. Kolejne edycje pokazały, że bez względu na repertuar Zaduszki mają swoich wiernych fanów.

ZAPRASZAMY NA KONCERT