30 LAT NA SCENIE ZESPOŁU BIG CYC- ZAPRASZAMY NA KONCERT

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy koncert BIG CYC! Koncert odbędzie się 16 lutego o godzinie 19:00 w Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu. Bilety są już dostępne. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 566832408 lub w sekretariacie DK.

BIG CYC to legendarna formacja rockowa, która debiutowała w 1988 roku. Do dziś muzycy grający niemal 30 lat w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym. Zespół ma na swoim koncie tysiące koncertów w Polsce, a także w USA, Kanadzie, Anglii, Irlandii, Szkocji, Finlandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Słowacji. Wielokrotnie zdobywał Złote i Platynowe płyty.

Autorzy wielu nieśmiertelnych przebojów ("Berlin Zachodni", "Makumba", "Rudy się żeni") i niezapomnianych płyt ("Z partyjnym pozdrowieniem ", "Wojna plemników", "Moherowe berety") od lat komentują zastaną rzeczywistość.

Big Cyc zagra kipiący energią, wybuchowy koncert dla fanów od lat 5 do 105. Obok takich hitów jak "Świat według Kiepskich", czy "Każdy facet to świnia", pojawią sie również piosenki z kontrowersyjnego albumu "Czarne słońce narodu". Big Cyc to rockowa lekcja historii w pigułce!

BIG CYC koncert w składzie :

Dżej Dżej -bass wokal

Dżery -bęben

Piękny Roman -gitara

Skiba-atrakcja wieczoru

oraz

Gadak -klawisze

Maras -gitara

Zapraszamy do posłuchania: