PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ-WIELKANOC 2021

1. Regulamin

2. Zgoda/dorosły

3. Zgoda/dziecko

4. Zgoda/facebook

5. Zgoda/media

 

REGIONALNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia albumu z kartkami świątecznymi, które zostały do nas nadesłane w ramach "Regionalnego Przeglądu Twórczości Artystycznej". Gratulujemy osobom wyróżnionym i dziękujemy wszystkim zainteresowanym za udział! 


<div class=

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW

W ubiegły piątek odbył się PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia - Mariusza Piątkowskiego. Na scenie zaprezentowało się 28 zespołów z całego województwa.  

Jury w składzie Piotr Janiszewski - przewodniczący, Krzysztof Szulc, Artur Niklewicz - przyznało następujące wyróżnienia:
GRAND PRIX – zespół folklorystyczny „GNIEWKOWIANIE” z Gniewkowa oraz Zespół wokalny – „JÓZEFINKI” ze Świecia nad Osą.
Wyróżnienia:
Zespół wokalno-instrumentalny „BROWINKI” z Browiny
Kabaret – „KOWALEWIACY” z Kowalewa Pomorskiego
Solistka – Bogumiła Skowrońska
Duet – Ewa Grabowska Strezalla/Zbigniew Stoliński
Zespół śpiewaczy – „APPASSIONATA”
Zespoły „HALKA” i „WESOŁA HARMONIA” działające w Domu Kultury, jako Gospodarze, wystąpiły poza konkursem - otwierając i zamykając przesłuchania.

Obejrzyj fotorelację z tego wydarzenia. 

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW

1.Karta zgłoszenia

2.Regulamin

ROZTRZYGNIĘCIE PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ "WIELKANOC 2019R."

12 kwietnia 2019r. odbyło się podsumowanie XVI PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ "WIELKANOC 2019"  oraz wręczenie nagród Laureatom. Jury wyróżniło młodych artystów w czterech kategoriach wiekowych, w sumie przyznając 14 wyróżnień.  Gratulujemy wszystkim Wyróżnionym!

 

WYNIKI PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚĆI LUDOWEJ "WIELKANOC 2018"

23 marca 2018r. odbyło się podsumowanie XV PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ "WIELKANOC 2018"  oraz wręczenie nagród Laureatom. Jury wyróżniło młodych artystów w pięciu kategoriach wiekowych, w sumie przyznając 20 wyróżnień.  Gratulujemy wszystkim Rękodzielnikom! Przypominamy, że wszystkie prace będzie można oglądać oraz zakupić w kościele pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu nad Drwęcą w Niedzielę Palmową- 25 marca po mszach świętych o godzinie 9:00, 10:30, 12:00, 16:00 oraz 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej: WYNIKI PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚĆI LUDOWEJ "WIELKANOC 2018"

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ "WIELKANOC 2018"

W ramach "Przeglądu Twórczości Ludowej - Wielkanoc 2018" dzieci, młodzież oraz dorośli wykonali  prace konkursowe, które zostaną przekazane na  kiermasz rękodzieła wielkanocnego. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na leczenie Pani Agnieszki, która choruje na zanik mięśni.

Wszystkie prace będzie można oglądać oraz zakupić w kościele pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu nad Drwęcą w Niedzielę Palmową 25 marca po mszach świętych o godzinie 9:00, 10:30, 12:00, 16:00 oraz 18:00. Serdecznie zapraszamy!

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ "WIELKANOC 2018"

regulamin

karta zgłoszenia

REGIONALNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ "BOŻE NARODZENIE 2018"

 W dniu 21.12.2018r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie REGIONALNEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ "BOŻE NARODZENIE 2018". Tradycyjnie od kilku lat w świątecznym przeglądzie biorą udział szkoły i instytucje z całego powiatu.  Wszyscy Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wyróżnieni statuetki. Świąteczne prace zostały przekazane na kiermasz świąteczny, który odbył się w Kościele p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu nad Drwęcą. Zebrane środki przeznaczone będą na cel charytatywny.

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z PRZEGLĄDU KOLĘD I PATORAŁEK 2017r.

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK 2018 - WYNIKI

19 grudnia 2018r. w Domu Kultury odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda...". Na scenie zaprezentowało się ponad 40 uczestników. Jury postanowiło przyznać 14 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych:

Czytaj więcej: PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK 2018 - WYNIKI

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z PRZEGLĄDU KOLĘD I PATORAŁEK 2017r.

Już po raz piętnasty w Domu Kultury odbył się PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK, wręczono również wyróżnienia w konkursie "W świątecznym nastroju - Boże Narodzenie 2017".

Czytaj więcej: OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z PRZEGLĄDU KOLĘD I PATORAŁEK 2017r.