WYNIKI PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚĆI LUDOWEJ "WIELKANOC 2018"

23 marca 2018r. odbyło się podsumowanie XV PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ "WIELKANOC 2018"  oraz wręczenie nagród Laureatom. Jury wyróżniło młodych artystów w pięciu kategoriach wiekowych, w sumie przyznając 20 wyróżnień.  Gratulujemy wszystkim Rękodzielnikom! Przypominamy, że wszystkie prace będzie można oglądać oraz zakupić w kościele pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu nad Drwęcą w Niedzielę Palmową- 25 marca po mszach świętych o godzinie 9:00, 10:30, 12:00, 16:00 oraz 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej: WYNIKI PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚĆI LUDOWEJ "WIELKANOC 2018"

ROZTRZYGNIĘCIE PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ "WIELKANOC 2019R."

12 kwietnia 2019r. odbyło się podsumowanie XVI PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ "WIELKANOC 2019"  oraz wręczenie nagród Laureatom. Jury wyróżniło młodych artystów w czterech kategoriach wiekowych, w sumie przyznając 14 wyróżnień.  Gratulujemy wszystkim Wyróżnionym!

 

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ "WIELKANOC 2018"

W ramach "Przeglądu Twórczości Ludowej - Wielkanoc 2018" dzieci, młodzież oraz dorośli wykonali  prace konkursowe, które zostaną przekazane na  kiermasz rękodzieła wielkanocnego. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na leczenie Pani Agnieszki, która choruje na zanik mięśni.

Wszystkie prace będzie można oglądać oraz zakupić w kościele pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu nad Drwęcą w Niedzielę Palmową 25 marca po mszach świętych o godzinie 9:00, 10:30, 12:00, 16:00 oraz 18:00. Serdecznie zapraszamy!

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ "WIELKANOC 2018"

regulamin

karta zgłoszenia

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z PRZEGLĄDU KOLĘD I PATORAŁEK 2017r.

REGIONALNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ "BOŻE NARODZENIE 2018"

 W dniu 21.12.2018r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie REGIONALNEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ "BOŻE NARODZENIE 2018". Tradycyjnie od kilku lat w świątecznym przeglądzie biorą udział szkoły i instytucje z całego powiatu.  Wszyscy Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wyróżnieni statuetki. Świąteczne prace zostały przekazane na kiermasz świąteczny, który odbył się w Kościele p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu nad Drwęcą. Zebrane środki przeznaczone będą na cel charytatywny.

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z PRZEGLĄDU KOLĘD I PATORAŁEK 2017r.

Już po raz piętnasty w Domu Kultury odbył się PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK, wręczono również wyróżnienia w konkursie "W świątecznym nastroju - Boże Narodzenie 2017".

Czytaj więcej: OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z PRZEGLĄDU KOLĘD I PATORAŁEK 2017r.

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK 2018 - WYNIKI

19 grudnia 2018r. w Domu Kultury odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda...". Na scenie zaprezentowało się ponad 40 uczestników. Jury postanowiło przyznać 14 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych:

Czytaj więcej: PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK 2018 - WYNIKI

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z PRZEGLĄDU KLUBÓW SENIORA cz.2

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK 2018 - FOTORELACJA

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z PRZEGLĄDU KLUBÓW SENIORA


Za nami coroczny Przegląd Artystyczny Klubów Seniora. Na scenie zaprezentowały się 22 zespoły z całego województwa.

Czytaj więcej: OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z PRZEGLĄDU KLUBÓW SENIORA

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ KLUBÓW SENIORA 2017

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ KLUBÓW SENIORA 2017

 

Karta zgłoszenia

Regulamin przeglądu

PRZEGLĄD ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH - BRODNICA 2017

W dniu 13 maja zespół "Halka" działający przy Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu brał udział w VII Festiwalu Piosenki Biesiadnej "OD BIESIADY DO BIESIADY", którego organizatorem było Towarzystwo Przyjaciół Kultury "Ziemia Michałowska" w Brodnicy. Zespół wokalny otrzymał pamiątkowy dyplom oraz puchar za udział. "Halka" łączy pokolenia, a jej członkowie zarażają swoją pasją.

XIII PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ

W dniu 21 kwietnia 2017 r. w Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu odbył się XIII Przedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej „Mój ulubiony wiersz”organizowany przez Przedszkole Publiczne nr2 im. Marii Konopnickiej.

W przeglądzie wzięło udział 57 uczestników z Golubia-Dobrzynia, Kowalewa Pomorskiego, Działynia, Wrock  i Ostrowitego Golubskiego.

Dzieci niezwykle pięknie recytowały wiersze. Poziom tegorocznych prezentacji był bardzo wysoki. Dla wszystkich małych artystów  czekały nagrody w postaci dyplomów oraz książek.

Całość prezentacji oceniało szanowne Jury w składzie: Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Golubiu-Dobrzyniu Pani Barbara Wasiluk przewodnicząca, Pani Sylwia Dombrowska z Domu Kultury oraz  Pani Agata Zielińska członek Rady Rodziców. Po burzliwych obradach Jury przyznało pięć wyróżnień dla:

 – Zuzanny Sipak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Golubiu-Dobrzyniu, 

– Antoniny Jankowskiej z Zespołu Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu, 

– Dagmary Rafińskiej z  Przedszkola Publicznego Nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu,

– Hanny Wesołowskiej z Zespołu Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu,

– Marcina Węglerskiego z Gminnego Przedszkola we Wrockach.