ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE DLA NAJMŁODSZYCH

ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL TEATRALNY DLA NAJMŁODSZYCH

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie dla dzieci pt. "Alicja w Krainie Czarów" w wykonaniu aktorów z Agencji Artystycznej "Blaszany Bębenek". Jest to znana opowieść o dziewczynce podróżującej w głąb wyobraźni. Głównym tematem jest podróż przez fantastyczną i nonsensowną krainę, podczas której spotyka się ona z nielogicznymi zagadkami. Do krainy czarów dostaje się podążając za Białym Królikiem przez jego norę w ziemi. Na swej drodze spotyka niesamowite postaci takie jak: Szalony Kapelusznik, Zając Szarak, Kot Dziwak i Królowa Kier.

24 LIPCA (WTOREK), GODZINA 17:00, CENA: 4 ZŁ

ZAPRASZAMY NA BAJKĘ DLA NAJMŁODSZYCH

BOCIAN I ŻABA

Opowieść o niesfornej żabce Hanusi, która nie słuchając przestróg bliskich, w toku zabawy oddala się od domu i trafia na łąkę- terytorium odwiecznych wrogów żab czyli bocianów.

Czytaj więcej: BOCIAN I ŻABA

ZAPRASZAMY NA BAJKĘ DLA NAJMŁODSZYCH

KOT W BUTACH

Przedstawienie teatralne oparte na podstawie bajki Charles'a Perraulta. Kot spotyka na swej drodze Króla Pasibrzucha, piękną księżniczkę, a także strasznego Czarnoksiężnika. To interaktywne widowisko uczy przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem. Na kolejne przedstawienie zapraszamy już w styczniu.

"KRÓLOWA ŚNIEGU" W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU KRAK-ART

Za nami kolejne przedstawienie teatralne w wykonaniu grupy KRAK-ART. Aktorzy zaprezentowali adaptację jednej z najbardziej znanych baśni H.Ch. Andersena "Królowa Śniegu". Oryginalność przedstawienia polegała na tym, że dzieci miały możliwość wystąpienia na scenie razem z artystami i współtworzenia spektaklu teatralnego. Na kolejną bajkową podróż zapraszamy już w grudniu.

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE DLA NAJMŁODSZYCH "KRÓLOWA ŚNIEGU"

KOZIOŁEK NIEMATOŁEK

Spektakl oparty na motywach kultowego cyklu opowieści o Koziołku Matołku Kornela Makuszyńskiego w Domu Kultury.