Nabór do Chóru Dziecięco-Młodzieżowego

Zajęcia chóru

Podczas zajęć chóru "Drwęckiego" dnia 18 marca 2015 roku, dzieci zapoznały się z podstawową tematyką emisji głosu i prawidłową pracą przepony podczas śpiewu.
Grupa ćwiczyła także nowe utwory, które wykorzystane zostaną w przedstawieniu teatralnym pt.: "Balladyna".

Styczniowe próby chóru

Na styczniowych próbach, dzieci z chóru "Drwęckiego", uczą się nowych sposobów emisji głosu i kolejnych utworów. Na pierwszy ogień "powędrowała"  piosenka pt.: "Moja babcia lubi jazz", którą chórzyści wykonają podczas Balu Karnawałowego, 13 lutego 2015 roku.

Warsztaty chóru dziecięcego

WARSZTATY CHÓRU DZIECIĘCEGO

Radość ze śpiewania, integracja w grupie, wspólne spędzanie czasu, nauka nowych utworów, w tym piosenek, kolęd, pastorałek, rozwój własnych zainteresowań – to tylko niektóre z wielu przykładów, które opisują warsztaty chóru dziecięcego. Chór działa od jesieni 2014 roku. Dzieci przygotowują się do wszelkich przeglądów czy też konkursów. Zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora – Moniki Gumieli. Nauka odbywa się w każdą środę w godzinach 17:00-18:00 i sobotę w godzinach 10:00-11:30. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a dzieci poznają sposoby na to, aby śpiew stał się jeszcze prostszy, ale zarazem ciekawszy.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegółowe informacje uzyskać można w sekretariacie Domu Kultury (56 683 24 08)