TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO

Nasi tancerze nie zwalniają tempa! W sobotę 6 kwietnia grupy taneczne trenujące w Domu Kultury pod czujnym okiem p. Karoliny Kopeć wzięły udział w XVI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Brodnica 2024.
Nasze grupy rywalizowały z wieloma zespołami tanecznymi z całej Polski. Poziom był niezwykle wysoki, ale nasze dzieci i młodzież doskonale poradziły sobie z tremą i zatańczyły kolejny raz wśród innych zdolnych tancerzy.
Kolejny sukces osiągnęła Grupa Taneczna Moment, która w kategorii ,,Inne formy tańca Dorośli” wytańczyła 2. miejsce. Gratulujemy!

NOWE ZAJĘCIA W DOMU KULTURY!

ZAJĘCIA TANECZNO-BALETOWE ODWOŁANE

UWAGA!!!

Z POWODU CHOROBY INSTRUKTORKI JUTRZEJSZE ZAJĘCIA TANECZNO-BALETOWE NIE ODBĘDĄ SIĘ.

Warsztaty tańca współczesnego

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu. Tworząc go, tancerze poprzez ruch starają się opowiedzieć różnorodne historie. Zajęcia skierowane są dla nieco starszych dzieci w wieku 10 lat i więcej. Prowadzi je instruktorka tańca – Karolina Kopeć. Spotkania odbywają się we wtorki od godziny 16:00.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje uzyskać można w sekretariacie Domu Kultury (56 683 24 08)

Pokaz baletu i tańca współczesnego

Wśród wielu pasji, jakie odkrywane są przez nas już w najmłodszych latach, możemy odnaleźć wiele ciekawych tematów. Jednym z nich jest niewątpliwie miłość do tańca i jego różnorodnych form. Dzieci oraz młodzież, które uczęszczały na zajęcia z baletu oraz tańca współczesnego w sezonie 2014/2015, miały okazję do zaprezentowania się najbliższym. Układy taneczne szlifowane były podczas każdych zajęć. Nie zabrakło przy tym również wspaniałej zabawy i uśmiechów na dziecięcych buziach. Pokaz prezentował wszelkie zdobyte przez uczestników warsztatów umiejętności. Koordynatorką działań była Karolina Kopeć, która czuwała nad całością. Zwieńczeniem pokazu były podziękowania oraz wspólny taniec wszystkich zainteresowanych. Do zobaczenia we wrześniu! :)

Taniec współczesny

ZAPRASZAMY

ZAJĘCIA TANECZNO-BALETOWE

Zapraszamy na drugą część warsztatów tanecznych, przygotowanych przez instruktorkę - Karolinę Kopeć.

Link do filmu: https://youtu.be/4aRHoi6R5e0

MAGICZNY POKAZ TANECZNO-BALETOWY

19 grudnia 2018r. na sali lustrzanej w Domu Kultury odbył się świąteczny pokaz grup tanecznych. Swoje umiejętności zaprezentowały dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia prowadzone przez Karolinę Kopeć. Młodzi tancerze, przy akomapaniamencie Michaela Buble, wystąpili przed najważniejszym jury- rodzicami, przyjaciółmi oraz swoimi goścmi. Występy zwieńczyły długie oklaski, prezenty oraz wspólny występ baletnic z publicznością.

ZAPRASZAMY