ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

POŻEGNANIE Z TYTUŁEM! PRZED NAMI OSTATNI, CZERWCOWY SET "PIASKÓW EGIPTU". GRAMY 3 CZERWCA W GOLUBIU-DOBRZYNIU ORAZ 17 CZERWCA W WĄBRZESKIM DOMU KULTURY. OD JUTRA ROZPOCZYNA SIĘ SPRZEDAŻ BILETÓW NA OSTATNI SPEKTAKL W DNIU 17 CZERWCA. ZAPRASZAMY!

"MAMMA MIA! ACH, TE WAKACJE" W WĄBRZEŹNIE!

POŻEGNANIE Z TYTUŁEM- MAMMA MIA- ACH! TE WAKACJE

POżEGNANIE Z TYTUŁEM- MAMMA MIA- ACH! TE WAKACJE

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY NA MUSICAL

ZAPRASZAMY na wyjątkowe wydarzenie-musical "Mamma Mia- Ach te wakacje!" przygotowany przez Grupę Teatralną działającą w Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu. Tym razem przyświeca nam ważny cel- gramy dla Adriana, który walczy z powikłaniami po przeszczepie szpiku kostnego. Cieszymy się, że możemy dołożyć naszą cegiełkę i wspomóc tego dzielnego, młodego człowieka. Bądźcie z nami. Dobro wraca!

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA

Zapraszamy do obejrzenia muzycznej historii na motywach „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa o tym szczególnym dniu w roku, kiedy pieniądze tracą swoją wartość, w którym przerywamy pogoń za doczesnymi dobrami i skupiamy się na tym, co najważniejsze.
Chciwą i zgorzkniałą E. Scrooge czekają kolejne samotne święta Bożego Narodzenia. Nie martwi jej to jednak wcale. Od lat jest już bowiem niezdolna do odczuwania świątecznej radości. Ale tym razem wizyta "niespodziewanych gości", sprawi, że postanowi odmienić całe swoje dotychczasowe życie...
Grafika: Marta Lewandowska

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

ZAPRASZAMY DO WYSŁUCHANIA KOLĘD I PASTORAŁEK W WYKONANIU NASZEJ ZDOLNEJ MŁODZIEŻY.

Link do koncertu: https://youtu.be/Gd8dHFGAf_M

Wydarzenie dostępne jest też na naszej stronie internetowej oraz w Telewizji Golub-Dobrzyń

WYSTĄPILI:
Michalina Sobkiewicz, Sandra Tułodziecka, Anna Procka, Amelia Florek, Aleksandra Mazurowska, Agata Jagielska, Paweł Lewandowski, Tosia Trawińska, Oliwia Zygmunt, Oliwia Błędowska, Mateusz Siemienik, Mariusz Rumiński.

GALERIA PLAKATU

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej galerii, stworzonej przez Młodzież z Grupy Teatralnej Domu Kultury. Prezentujemy plakaty, nawiązujące do spektakli, które w ostatnich latach pojawiły się na naszej scenie. Odwiedźcie też  Facebooka  i napiszcie, które z granych przez nas przedstawień, jest Waszym ulubionym. 

NOWE TERMINY SPEKTAKLU

UWAGA!!

Informujemy, że musical "Madame" pojawi się na deskach Domu Kultury 10 października oraz 16 października!

MADAME

18 września 2020 r. odbyła się prapremiera nowego musicalu GRUPY TEATRALNEJ działającej w Domu Kultury. "MADAME" opiera się na motywach jednego z najpiękniejszych i najczęściej nagradzanych dzieł muzycznych pt. "MISS SAIGON". To pierwszy, zrobiony z takim rozmachem i prawie w całości zaśpiewany, musical zaprezentowany na deskach Domu Kultury. "MADAME" postawiła przed młodymi wykonawcami ogromne wymagania wokalne i aktorskie. Nasi artyści udowodnili, że można być amatorem, ale zagrać w taki sposób, że nie powstydziłby się tego profesjonalny teatr. GRATULUJEMY! 

Czytaj więcej: MADAME

AMBULATORIUM KULTURY

Zalecamy aby Pacjenci cierpiący na zaniki kreatywności, znieczulicę kulturalną, paraliż sztuki, czy niemoc twórczą, zgłosili się do AMBULATORIUM KULTURY. Gwarantujemy zdecydowane działania, które spowodują odrodzenie sztuki i kultury w ich życiu.

Aby wziąć udział w naszym projekcie wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 566832408 i umówić się na wizytę. Przyjmujemy w piątek (21.08) i poniedziałek (24.08) w godzinach: 11:00, 12:00, 13:00. Ze względów bezpieczeństwa w naszych gabinetach jednorazowo mogą przebywać 4 osoby. UWAGA!!! Pacjenci bez wcześniejszej rejestracji lub ważnego skierowania nie zostaną przyjęci.

Terapia kierowana jest do dzieci od 7 lat, młodzieży oraz dorosłych. W czasie wizyty w AMBULATORIUM Pacjenci przechodzą przez 6 gabinetów(Pracownię Rentgenowską, Kardiologię,Chromoterapię, Audiometrię, Sanatorium Światła, Punkt Szczepień) i poddają się terapii kulturą. Każdy gabinet to inne zadania i zabawy służące niwelowaniu schorzeń.
ZAPRASZAMY!

 

 

AMERICAN DREAM- HAPPENING NA ULICACH MIASTA

Młodzi aktorzy z grupy teatralnej Domu Kultury wyszli na ulicę, aby zaprosić mieszkańców Golubia-Dobrzynia na wrześniowy spektakl "Madame". Na Placu Tysiąclecia zaprezentowali jedną z kolorowych choreografii do utworu "American Dream". Kolejne takie spotkanie z mieszkańcami planowane jest tuż po wakacjach. Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, za każdy uśmiech i zewsząd płynące gesty życzliwości. Do zobaczenia!

PROJEKT TEATR#7

  1. Teatr, który ignoruje widza, nie ma prawa bytu. Publiczność jest integralną częścią tego, co dzieje się na scenie, dopełnieniem. Zapraszamy do wspólnego odkrywania teatralnej rzeczywistości #dobrzezejestes