"BÓG SIĘ RODZI W CZŁOWIEKU"-ETIUDA BOŻONARODZENIOWA

22 grudnia 2017 roku w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Golubiu została wystawiona etiuda bożonarodzeniowa pt. "Bóg się rodzi w człowieku". W natłoku obowiązków oraz wszechobecnej komercji był to czas przemyśleń, wytchnienia i próby odpowiedzenia sobie na pytanie: co podczas świąt Bożego Narodzenia jest najważniejsze. Wystąpiła, jak zwykle cudowna, nasza Młodzież:

Lena Dombrowska, Laura Peplńska, Mateusz Siemienik, Agata Jagielska, Julia Rutkowska, Oliwia Błędowska, Oliwia Zygmunt, Daria Kucińska, Natalia Pokorowska, Julia Chlebowska, Julia Pawlicka, Michał Sadowski,Kuba Dombrowski, Zosia Niklewicz, Karol Luks, Szymon Langowski, Michalina Sobkiewicz.

WSZYSTKIE WEJŚCIÓWKI ROZDANE!

UWAGA! INFORMUJEMY, ŻE NIE MAMY JUŻ WOLNYCH WEJŚCIÓWEK NA SPEKTAKL "GUSŁA" W DNIU 17.11.2017 ORAZ 20.11.2017R.

ZAKOŃCZYLIŚMY ZBIÓRKĘ PUBLICZNĄ DEDYKOWANĄ MONICE

 Dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wyniku końcowego. Zebraliśmy łącznie 8,071,19 zł. Informacje dotyczące zbiórki dostępne są także na stronie http://zbiorki.gov.pl/zbiorki/zbiorki/wykaz-zbiorek.xhtml

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE DLA DZIECI

WIECZÓR POETYCKI W GOLUBSKIM KOŚCIELE

Owacjami na stojąco zakończył się wieczór poetycki "Drzewo krzyża", który odbył się w miniony czwartek w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Golubiu. Był to wieczór pełen refleksji i zadumy.

Czytaj więcej: WIECZÓR POETYCKI W GOLUBSKIM KOŚCIELE

PRZEZNACZENIE

Teatr dla dzieci

Bajkowy piknik rodzinny

Warsztaty Teatralne

Balladyna

Spektakle teatralne pozwalają widzowi i słuchaczowi przenieść się w zupełnie inny świat, oderwanie od rzeczywistości. Pozwalają pobudzić wyobraźnię i zaszczepić zamiłowanie do teatru. Niewątpliwie taką okazją był dzień 8 maja 2015 roku, kiedy to na deskach golubsko-dobrzyńskiego Domu Kultury mieliśmy okazję zobaczyć interesująco zaaranżowane przedstawienie. Reżyserem całego przedsięwzięcia była Paulina Gralik, która wraz młodzieżą przygotowała przedstawienie pt.: „Balladyna". Połączenie tańca z muzyką na żywo, ciekawej scenografii a przede wszystkim gry aktorskiej na wysokim poziomie dało wspaniały, końcowy efekt.

Warsztaty Teatralne


Dziecięce marzenia są bardzo zróżnicowane. Jedni chcą zostać strażakami czy lekarzami, a inni by być aktorami i móc występować na scenie wśród blasku świateł. Starając się nieco przybliżyć Państwa dzieci do artystycznych marzeń, ruszyliśmy z nowym sezonem warsztatów teatralnych dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia dla grupy młodszej odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 17:00-18:00
Zajęcia dla grupy starszej ustalane są indywidualnie przez prowadzącą grupę warsztatową - Paulinę Gralik.

Ciekawie zaaranżowane scenariusze, kolorowe stroje, występy przed szeroką publicznością na scenicznych deskach, miła i rodzinna atmosfera - przyjdź i przekonaj się sam.

Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie Domu Kultury (56 683 24 08)