WIECZÓR POEZJI ŚPIEWANEJ-DISCO POLO

Z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem spotkał się sobotni spektakl grupy teatralnej działającej w Domu Kultury. Tym razem na warsztat wzięto popularną muzykę 'disco polo', która po rozkwicie w latach 90-tych, przeżywa kolejne odrodzenie.Spektakl to zabawa tekstem i wyobraźnią. Zmiana sensów, zabawa skojarzeniami, wywracanie wszystkiego do góry nogami. 
Każda z piosenek opowiada małą, zabawną (najczęściej absurdalną) historyjkę na temat marzeń i wyobrażeń o lepszym życiu. Akcja rozgrywa się bowiem w kiczowatym mieszkanku rodem z lat 90., czasów narodzin disco polo i zachłyśnięcia się lepszym, bogatszym zachodnim światem.
Na scenie wystąpili:
Agata Jagielska, Łukasz Gabryszewski, Oliwier Okruciński, Daria Kucińska, Nikola Góreczna, Alicja Foksińska, Julia Rutkowska, Natalia Pokorowska, Szczepan Iwański, Mateusz Siemienik, Oliwia Błędowska, Zosia Wałaszewska, Marta Lewandowska, Agata Trawińska,Oliwia Zygmunt, Jakub Brzostowski, Karol Luks, Julia Pawlicka, Jakub Dombrowski, Kinga Krzyżanowska, Karolina Rutkowska, Ania Procka, Sandra Tułodziecka. 
Dziękujemy naszym WYJĄTKOWYM Podopiecznym, którzy nie boją się żadnego wyzwania i w każdej odsłonie dają z siebie 100%!