WARSZTATY TANECZNO-BALETOWE

ŚWIĄTECZNY POKAZ TAŃCA

17 grudnia odbył się świąteczny pokaz grup taneczno-baletowych. Dzieci oraz młodzież zaprezentowały układy taneczne przed wyjątkową widownią - rodzicami, dziadkami, a także rodzeństwem. Obecnie w Domu Kultury ćwiczą trzy grupy, które prezentują różny stopień zaawansowania pod czujnym okiem instruktorki - Karoliny Kopeć.

 

 

 
 

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

DOŁĄCZ DO GRUPY TANECZNO-BALETOWEJ

DOŁĄCZ DO GRUPY TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO

NOWY INSTRUKTOR ZAJĘĆ TANECZNO-BALETOWYCH

Adrian Wilk – teatr, taniec, performance - Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na specjalizacji „Choreografia i techniki tańca” oraz Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. Od wielu lat współpracuje z Teatrem Lalek „Zaczarowany świat” gdzie występuje. Występował na festiwalach teatrów lalkowych w Kwidzynie, Namur i Ordu. W tym samym czasie współpracował z Fundacją Pro-Theatro, wystąpił w produkcjach: Droga-Sentiero, Dwie Planety, Słowa. Spektakle te były prezentowane w Pradze i Friedrichshafen podczas międzynarodowych festiwalów teatralnych. Jako instruktor tańca współpracuje między innymi ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Kulturalnych tARTak. Występuje jako Tancerz i Performer w projektach organizowanych przez fundację „Perform”. Tańca uczył się od okiem wielu mistrzów. W Budapeszcie brał udział w warsztatach Vertical Dance. Ostatnio wraz z zespołem „Pro Theatro” odwiedził festiwal w Ammanie stolicy Jordanii.

Witamy w  zespole instruktorów golubsko-dobrzyńskiego Domu Kultury.

DOŁĄCZ DO GRUPY TANECZNO-BALETOWEJ

BALET - SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

W sezonie 2017/2018 ogłaszamy nabór do nowej grupy baletowej. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 30.09.2017r. o godzinie 12:00 w Domu Kultury.

SUKCES MŁODYCH TANCERZY W BYDGOSZCZY!

Niezwykle udanie zakończył się udział grup "Momencik" oraz "Moment", działających przy Domu Kultury, w Konfrontacjach Dziecięcych Zespołów Tanecznych "W TANECZNYM RYTMIE" oraz XIV Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tańca Ludowego i Innych Form Tanecznych "KAROLINKA 2017". Młodzi tancerze otrzymali wyróżnienie w kategorii (7-10 lat) oraz II miejsce w kategorii (do 16 lat). Gratulujemy ekipom prowadzonym przez Karolinę Kopeć!

Zajęcia Taneczno-Baletowe

Balet nowy sezon 2015/2016

Zajęcia z baletu i jazz'u

Dnia 9 lutego 2015 roku, dzieci na zajęciach z baletu i jazz'u, przeniosły się do mroźnej krainy, za sprawą ćwiczeń choreografii do piosenki z ostatnio popularnej i lubianej bajki "Krainy Lodu". Małe baletnice przygotowywały się do występu na Bal Karnawałowy, który odbędzie się dnia 13 lutego 2015 roku w Domu Kultury.

Zajęcia baletowe -styczeń

Grupa starsza i młodsza ćwiczą nowe choreografię, wdrążają się w kolejne ciekawostki na temat baletu i jazzu, a także poznająpodstawowe słownictwo związane z tym rodzajem tańca.

Zajęcia z baletu i jazzu

Jeśli Twoje dziecko lubi poruszać się w rytm muzyki, którą usłyszy w radiu czy telewizji, jest energiczne, żywiołowe, to bez problemu odnajdzie się na zajęciach z baletu i jazzu dla dzieci. Prowadzi je instruktorka tańca – Karolina Kopeć. Spotkania dostosowane są dla dwóch grup wiekowych.

            * Grupa młodsza (4-6 lat)

        poniedziałki 17:00-18:00

        wtorki 17:00 – 18:00

            * Grupa starsza ( 7 i więcej lat)

        poniedziałki 18:00-19:00

        wtorki 18:00-19:30