ZAPRASZAMY

ZUMBA-NOWY SEZON

MIKOŁAJKOWY MARATON ZUMBY

MIKOŁAJKOWY MARATON ZUMBY

9 grudnia w Zespole Szkół Miejskich w Golubiu Dobrzyniu odbył się charytatywny maraton Zumby, na którym udało się zebrać ponad 4 tyś zł na pompę insulinową dla Majki <3 <3 Dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom, instruktorom i współorganizatorom. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, za którą dziękujemy Patrykowi Goryńskiemu!! <3 https://web.facebook.com/PatrykGorynskifotografia/

ZUMBA SEZON 2018/2019

DARMOWE ZAJĘCIA ZUMBY KIDS- DOŁĄCZ DO NASZEGO TEAMU!!

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ JAK SMAKUJE WSPANIAŁA ZABAWA!! ZAPRASZAMY DZIŚ O GODZINIE 17:00.

ZUMBA KIDS POWRACA!

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Zumby Kids już w najbliższy poniedziałek tj. 16 kwietnia o godzinie 17:00. Warsztaty prowadzą Katarzyna Sumińska oraz Marcelina Sajda. Zapraszamy dzieci w wieku od 5 lat. Koszt zajęć to tylko 10 zł  za 45 minutowe zumbowe szaleństwo.

CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY 2018


Dziękujemy wszystkim za organizację, wsparcie oraz udział w charytatywnym maratonie na rzecz rodziny Łukaszewskich z gminy Wąpielsk, która została poszkodowana w wyniku wybuchu pieca c.o. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego wydarzenia.

5 URODZINY ZUMBY - FOTORELACJA

5 Urodziny Zumby już za nami! Dyskotekowe hity lat 70. i 80., neonowe stroje, kasety magnetofonowe, płyty winylowe i wszechobecny klimat kultowej epoki disco zagościły w Domu Kultury podczas kolejnych urodzin zumby. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia

ZAPRASZAMY

HALLOWEEN ZUMBA PARTY

Już po specjalnych halloweenowych zajęciach ZUMBY.  Gratulujemy kreatywności i podziwiamy inwencję twórczą, zarówno UCZESTNIKÓW, jak i PAŃ PROWADZĄCYCH.

 

CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY 23.04.2017r.

Niedzielny zumbowy maraton już za nami. Ponad 150 osób zdecydowało się wesprzeć Elizę i pomóc w leczeniu oraz rehabilitacji. Akcję wsparła rzesza firm oraz sponsorów, którzy przekazali gadżety na loterię. Maraton wsparli również niezawodni instruktorzy: Monika Adamczyk, Marzena Okafor, Roksana Żółtowska, Oskar Błaszczyk, Sandra Kułakowska, Natalia Betke, Lena Szłapka, Bartłomiej Raś, Magdalena Pawlak, Maryna Więcławska oraz Agata Hirsz. Pokaz ratownictwa medycznego, kiermasz, kawiarenka, stoisko "fit", to elementy towarzyszące niedzielnemu maratonowi. Wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć Elizę Mikołajczak, zachęcamy do kontaktu z siostrą, główną organizatorką maratonu - Sylwią Kotlarek.

Charytatywny Maraton Zumby

Zumba kids

Charytatywny Maraton Zumby

W dniu 21 listopada 2015 roku w Zespole Szkół Miejskich odbył się Charytatywny Maraton Zumby dla dzieci niepełnosprawnych z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Bajkowa Kraina". Pomysłodawczynią była Pani Magdalena Gurkowska, która na co dzień jest związana z wyżej wymienioną placówką. Współorganizatorem wydarzenia był również Dom Kultury w Golubiu-Dobrzyniu. Maraton wsparły również wspaniałe instruktorki, które zarażały pozytywną energią. Uczestnicy wrzucali do puszek pieniądze,
przeznaczone przede wszystkim na rehabilitację piątki dzieci z "Bajkowej Krainy". Ponadto odbyła się również licytacja obrazu oraz losowanie upominków wśród zumbowiczów, ufundowanych przez sponsorów. Za każde wsparcie Maratonu w jakikolwiek sposób oraz okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.