5 URODZINY ZUMBY - FOTORELACJA

5 Urodziny Zumby już za nami! Dyskotekowe hity lat 70. i 80., neonowe stroje, kasety magnetofonowe, płyty winylowe i wszechobecny klimat kultowej epoki disco zagościły w Domu Kultury podczas kolejnych urodzin zumby. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia

UWAGA!!!

Uwaga! Z powodu złej pogody

dzisiejsze zajęcia Zumby zostają

odwołane!

ZAPRASZAMY

HALLOWEEN ZUMBA PARTY

Już po specjalnych halloweenowych zajęciach ZUMBY.  Gratulujemy kreatywności i podziwiamy inwencję twórczą, zarówno UCZESTNIKÓW, jak i PAŃ PROWADZĄCYCH.

 

CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY 23.04.2017r.

Niedzielny zumbowy maraton już za nami. Ponad 150 osób zdecydowało się wesprzeć Elizę i pomóc w leczeniu oraz rehabilitacji. Akcję wsparła rzesza firm oraz sponsorów, którzy przekazali gadżety na loterię. Maraton wsparli również niezawodni instruktorzy: Monika Adamczyk, Marzena Okafor, Roksana Żółtowska, Oskar Błaszczyk, Sandra Kułakowska, Natalia Betke, Lena Szłapka, Bartłomiej Raś, Magdalena Pawlak, Maryna Więcławska oraz Agata Hirsz. Pokaz ratownictwa medycznego, kiermasz, kawiarenka, stoisko "fit", to elementy towarzyszące niedzielnemu maratonowi. Wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć Elizę Mikołajczak, zachęcamy do kontaktu z siostrą, główną organizatorką maratonu - Sylwią Kotlarek.

Charytatywny Maraton Zumby

Zumba kids

Charytatywny Maraton Zumby

W dniu 21 listopada 2015 roku w Zespole Szkół Miejskich odbył się Charytatywny Maraton Zumby dla dzieci niepełnosprawnych z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Bajkowa Kraina". Pomysłodawczynią była Pani Magdalena Gurkowska, która na co dzień jest związana z wyżej wymienioną placówką. Współorganizatorem wydarzenia był również Dom Kultury w Golubiu-Dobrzyniu. Maraton wsparły również wspaniałe instruktorki, które zarażały pozytywną energią. Uczestnicy wrzucali do puszek pieniądze,
przeznaczone przede wszystkim na rehabilitację piątki dzieci z "Bajkowej Krainy". Ponadto odbyła się również licytacja obrazu oraz losowanie upominków wśród zumbowiczów, ufundowanych przez sponsorów. Za każde wsparcie Maratonu w jakikolwiek sposób oraz okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

CHARYTATYWNY MARATON

ZAPRASZAMY NA ZUMBĘ

ZAPRASZAMY NA ZUMBĘ KIDS

Zumba nowy sezon


Ruszamy z nowym zumbowym sezonem! Już od 3 września zapraszamy na pierwsze powakacyjne zajęcia. Zumba to idealny sposób na poprawienie swojej kondycji fizycznej, oderwanie się od codziennych zajęć oraz zarażenie się pozytywną energią wspaniałej instruktorki oraz uczestniczek. Zapraszamy serdecznie już 3 września od godziny 18:00

Wakacyjna Zumba

Zakończenie sezonu

Dla wielu czas wakacji to przede wszystkich okres urlopów oraz odpoczynku od codziennych obowiązków. Czas ten sprzyja również podejmowaniu różnorodnych aktywności fizycznych. Zumba to bardzo dobry sposób na radzenie sobie ze stresem, oderwanie się od rzeczywistości oraz poprawienia sylwetki i kondycji psychofizycznej. Tym śladem podążyło grupa zumbowiczek, ćwicząca pod okiem Moniki Adamczyk w golubsko-dobrzyńskim Domu Kultury. Poniedziałkowe zajęcia były bowiem wyjątkowe. Zakończenie sezonu odbyło się przed murami Zamku Golubskiego. Nie brakowało ciekawych przebrań i wakacyjnych gadżetów, a zumbowiczki wykazały się pomysłowością i kreatywnością. Półtorej godziny warsztatów upłynęło we wspaniałej atmosferze. Zainteresowane osoby mogły sprawdzić się także w rozmaitych układach na scenie wraz z instruktorką. Na kolejne warsztaty zapraszamy już we wrześniu! :)

Charytatywny Maraton Zumby

13 czerwca 2015 roku to dzień, w którym poprzez udział w tanecznych  zajęciach, można było pomóc nastoletniej Oliwii, chorującej na SM. Wspaniali instruktorzy, z dużą dawką pozytywnej energii, wprawili wszystkich przybyłych zainteresowanych w zumbowy nastrój. Sprzyjająca aura, różnorodne układy w latynoskich rytmach sprawiły, iż niejedna osoba przekonała się do tego typu aktywności fizycznej. Po zakończonym 3 godzinnym maratonie, przekazana została zebrana kwota (1451 zł) na dalsze leczenie dla Oliwii. Zostały także rozlosowane upominki wśród wszystkich, którzy wsparli daną ideę. Zwieńczeniem I Charytatywnego Maratonu Zumby było ognisko oraz zabawa integracyjna w murach Zamku Golubskiego.