ZAPRASZAMY NA ANDRZEJKI Z DOMEM KULTURY

PIKNIK RODZINNY POŻEGNANIE LATA

FESTIWAL PIOSENKI DZIECI I MŁODZIEŻY

W piątek, 9 czerwca, odbył się Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży, w którym udział wzięli Uczestnicy z Golubia-Dobrzynia, Aleksandrowa Kujawskiego, Wólki, Sierpca, Torunia, Radomina, Czernikowa, Chełmży oraz Bogusławek.

WYNIKI Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży: Kategoria I – dzieci w wieku 7-9 lat: I miejsce – Nikola Lorenc ( Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim), II miejsce – Nikola Tylicka (Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu – Dobrzyniu), III miejsce - Olga Jagielska( Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu – Dobrzyniu) )Wyróżnienie -  Kamil Kępiński ( Szkoła Podstawowa w Wólce). Kategoria II – dzieci w wieku 10-12 lat: I miejsce – Laura Jeżewska (Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu), II miejsce – Martyna Nowak (Czernikowskie Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji, Kultury i Sportu „Czyż – Nie”), III miejsce- Kinga Lorenc  (Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim) Wyróżnienie -  Anna Cyl  (Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu). Kategoria III – dzieci w wieku 13-15 lat: I miejsce – Katarzyna Popławska (Szkoła Muzyczna I Stopnia w Czernikowie), II miejsce – Oliwia Pytlarska  (Szkoła Muzyczna w Toruniu „New Art Yamaha”), III miejsce – Klara Kulis (Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu). Wyróżnienia: Dominika Jadanowska (Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu),  Weronika Kołpacka  (Publiczne Gimnazjum w Radominie). Kategoria IV – powyżej 15 lat: I miejsce – Michał Trzonkowski (Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu) II miejsce – Julia Jeżewska (V Liceum Ogólnokształcące w Toruniu), III miejsce - Natalia Majewska (Bogusławki).

DZIEŃ DZIECKA

SPOTKANIA Z KULTURĄ LATYNOAMERYKAŃSKĄ- PERU

7 kwietnia 2017 r. Golub-Dobrzyń odwiedził Ambasador Republiki Peru w Polsce J.E. Alberto Salas Barahona. W wizycie towarzyszyli mu Honorowy Konsul Peru Stanisław Rakowicz oraz podróżnicy – Ryszard Sobolewski i prof. Zdzisław Preisner. Spotkanie z kulturą latynoamerykańską miało miejsce w Domu Kultury. Po wystąpieniach Ryszarda Sobolewskiego oraz prof. Zdzisława Preisnera, nastąpiła degustacja peruwiańskich dań oraz zagrał zespół Ahaju Fusion Bolivia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Więcej na naszym facebooku oraz na stronie  Urzędu Miasta http://www.golub-dobrzyn.pl/index.php?strona=1

ZAPRASZAMY

Imprezy

IMPREZY W DOMU KULTURY

Dom Kultury w Golubiu-Dobrzyniu stara się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dlatego w miarę możliwości organizowane są różnego rodzaju, szeroko pojęte imprezy. Występy zespołów prezentujących różnorodną muzykę jak i kabaretowe „uczty” przyciągają do sali kinowo-widowiskowej mieszkańców miasta i okolic. Na przeglądach twórczości artystycznej, można spróbować swoich sił i sprawdzić się w zmaganiach wokalnych, teatralnych. Nie można zapomnieć o koneserach malarstwa czy fotografii, dla których także przygotowywane są wystawy dzieł w danej kategorii. Koncerty, kabarety, przeglądy, wystawy, przedstawienia....każdy znajdzie coś dla siebie.

DZIEŃ DZIECKA

Halloween 2023

ZAPRASZAMY

Więcej artykułów…

  1. ZAPRASZAMY